ATV İle Balon Seyiri

  • Süre:

    Yaklaşık 2 Saat

  • Bölge:

    Kapadokya

  • Fiyat:

    220 TL

Balon uçuşlarına katılmak isteyipte yer bulamayan veya farklı sebeplerden dolayı tura katılamayan siz değerli misafirlerimize hem ATV safari hem Balon izleme fırsatı sunuyoruz.

Balon uçuşlarına katılmak isteyipte yer bulamayan veya farklı sebeplerden dolayı tura katılamayan siz değerli misafirlerimize mükemmel bir fırsat sunuyoruz. 
 
Tur Programı:
 
04:00 - 06:00 : Yaz saati döneminde yaklaşık sabah saat 04:00 civarı,kış saati döneminde yaklaşık 05:30 - 06:00 civarı balonlar uçuşa başlamadan sizi otelinizden alıp ATV'lerin harektet noktasına götürülürsünüz.
 
Göreme'deki tesisimize ulaştıktan sonra burada siz değerli misafirlerimize sıcak içecek ve poğaça gibi atıştırmalıklar ikram edilirken aynı zamanda balonların hazırlanışı seyredilir.
 
Daha sonra balonlar uçuşa başladığında ATVler ile hareket edilir.Grubun başında bir ATV rehberi olur ve tüm grup rehberi takip eder.Ayrıca rehberiniz ATV sürüşü hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir (ATV diğer motorlu araçlara nazaran sürüşü çok kolay olan bir taşıttır).Balonlar hemen üzerinizde uçarken Kılıçlar Vadisi güzergahından Ak Vadi'ye ve Ak Vadi Panorama alanına ulaşılır.Günün ilk ışıkları kendini göstermeye başlarken burada fotoğraf molası verilir.Daha sonra Aşk Vadisi'ne gidilir ve yine fotoğraf molası verilir.
 
Yaklaşık 1 saatlik harika bir ATV yolculuğunun,çektiğiniz eşsiz fotoğrafların ve harika anıların ardından  yeniden otelinize bırakılırsınız.
 
Fiyatlandırma:
 
 
Fiyata Dahil Olanlar Fiyata Dahil Olmayanlar Fiyatlar
* KDV
* Sigortalar
* Otel transferleri
* Sıcak içecekler, poğaça ikramı
* ATV. Safari (1 Saat)
* Koruyucu ekipmanlar
* Panaroma şampanya patlatma
* Program fotoğraf ve videoları Tek Kişilk Fiyat : 220 TL
Çift Kişilik Fiyat : 300 TL

Online Rezervasyon

Tur:

İsim:

E-Posta:

Telefon:

Tarih:

Kaç Kişi Katılacak:

Oteliniz

Güvenlik Kodu:

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz

Mesajınız:

Benzer Turlar